Watkostdebouwvaneenhuurwoning
Watkostdebouwvaneenhuurwoning

Webinars in plaats van bijeenkomsten

20 maart 2020
 

De bijeenkomst 'Sneller en slimmer bouwen' wordt in de vorm van webinars aangeboden in verband met het coronavirus. Dat geldt waarschijnlijk ook voor de bijeenkomst over Circulair bouwen, die gepland stond op 12 mei. We gaan door met de voorbereidingen voor een excursie over modulair bouwen naar Estland. De datum wordt op een later moment vastgesteld.

De presentaties van de bijeenkomst 'Slimmer en sneller bouwen' worden in afzonderlijke webinars aangeboden van ongeveer drie kwartier. De webinars starten steeds om 13.00. De webinars worden gratis aangeboden. U ontvangt ruim voor aanvang een link om deel te nemen.

Meldt u aan voor de webinars via onderstaande links:

De overige webinars worden op korte termijn gepland.

U kunt zich blijven melden als geïnteresseerde voor de excursie naar Estland en de bijeenkomst Circulair bouwen. U wordt dan op de hoogte gebracht als deze webinars gepland zijn.

Photo by CDC on Unsplash

Photo by CDC on Unsplash
Watkostdebouw vaneenhuurwoning
Benchmark renovatie en verduurzaming